İşbu beyan, www.bmrotomotiv.com'un gizlilik politikasını içermektedir.

 

www.bmrotomotiv.com adlı web sitemizi ziyaret ederek aşağıdaki koşulları kabul etmektesiniz.

 

Kişisel Bilgilerinizin Gizliliği Ve Güvenliği

 

Bmr Otomotiv Yedek Parça, bazı kişisel bilgilerinizi (isim,soyad,yaş,e-posta vb.) size daha iyi hizmet verebilmek amacı ile veritabanına kayıt eder.Alınan bilgiler kampanya organizasyonları, size özel teklifler, özel promosyon ugulamaları gibi faaaliyetlerde kullanılır. Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız hiçbir bilgi, firmamız tarafından 3.firma veya kişilerlerle paylaşılmayacaktır. Vermiş olduğunuz bu bilgiler siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır. Üye olurken vermiş olduğunuz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Kişisel bilgileriniz ile ilgili değişiklik söz konusu ise Hesabım bölümünden gerekli güncellemeleri yapabilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde, başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

 

Kredi Kartı Güvenliği

 

Sitemizde kredi kartı ile alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliği bizim için yüksek önem taşımaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak Güvenli Şifreleme Sistemi (SSL) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilemediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

 

E-Posta Güvenliği

 

Sitemiz Müşteri Hizmetleri'ne, herhangi bir siparişinizle ilgili göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı ve şifrenizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Firmamız e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

 

Kargo Paketi Gizliliği Ve Güvenliği

 

Kargo paketi içeriği sağlam ve kırılmayacak şekilde sipariş bölümü tarafından hazırlanmaktadır. Paketiniz üzerinden yanıltıcı  belirtici hiçbir ibare olmayacaktır. Kargo içeriği oto yedek parça olarak tanımlanacaktır. Kargo görevlisi paketin içeriğini bilmeyecektir.

 

 

Bizim için önemlisiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR