BMR Otomotiv, 2002 yılında İstanbulda ticari hayatına başlamıştır. 2003 yılından bu yana otomotiv sektöründe faaliyet göstermektedir. 2011 yılının son çeyreğinde yerli üretim ve ithal oto yedek parça yurtiçi ve yurtdışı satış ve pazarlama faaliyetlerine başlamıştır. Bmr Otomotiv, Bmw, Mini Cooper, Land Rover ve Porsche  grupları için mekanik ve kaporta ağırlıklı ürün yelpazesine sahiptir.

 

Firma Profili

 

BMR Otomotiv; dinamik, yenilikçi ve deneyimli çalışan kadrosu ile müşterilerine her geçen gün artan bir ivmeyle kaliteli, hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmakta olup, sektörde kalıcı bir yere sahip olmakta ve her geçen gün daha çok tercih edilen bir firma olarak hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerlemektedir.

 

BMR olarak, otomotiv sektörünün  ihtiyaç duyduğu yan sanayi ve orijinale eş değer mekanik ve kaporta yedek parça ürün gruplarında, çok geniş bir ürün çeşidiyle, kaliteli ve hızlı satış hizmeti vermekteyiz.

 

FARKIMIZ

 

  • Orijinal Yedek parça bilgi ve birikimimiz,
  • Sadece Mekanikte değil Kaportada da uzmanlığımız,
  • Süreç takibindeki hızımız,
  • Kullanıcı dostu sistemlerimiz,
  • İşinde uzman ekiplerimiz,
  • Hızlı dağıtım ağımız,

 

Çözüm odaklı yaklaşım

 

 

BMR Otomotiv olarak, sektörde 25 yıllık tecrübemiz ve güvenilirliğimizle, sektörün ihtiyaç duyduğu doğru parçayı, doğru zamanda, doğru yerde ve üstün hizmet kalitesiyle, her ihtiyaca çözüm sunmak için çalışmaktayız.

 

Sektörde hızlı ama sağlam adımlarla mevcut marka ve ürün çeşitliliğimizi artan bir ivmeyle geliştirmekteyiz. Sektörde yer alan tüm markaların ve tüm ürün çeşitlerinin sağlayıcısı olmak hedefimiz doğrultusunda yatırımlarımızı ve çalışan kadromuzu her geçen gün daha da ileriye taşımaktayız.

 

Kurumsal Değerlerimiz

 

 

BMR Otomotiv; ürün çeşitliliğini, uygun fiyat ve hızlı teslimat ile birleştirip müşterilerin ilk tercihi haline gelmeyi ve pazarda yerini sağlamlaştırmayı misyon edinmiştir. Vizyonu ise, müşterilerini ve çalışanlarını memnun eden, sektöründe lider bir kuruluş olmaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR